Elementary Choir Roster

2018-19

Attention ParentsPersonalized souvenirs will be available at the performance site.
School Name Voice
Andover-Cottonwood Elem
  Rylee Emmons A
  Drew McCleerey A
  Grace Middleton A
Andover-Martin Elem.
  Ava Dove S
  Baul Lee A
  Macy Munoz A
  Diego Padin S
  Jade Ressel S
  Paige Stieben A
Andover-Meadowlark Elem.
  Ethan Armendariz S
  Ashley Kramer S
  Grace Leopold S
  Ellis Nesbit A
  Ryann Poe A
  Dalila Wall A
Andover-Prairie Creek Elem.
  Vaibhav Bhaskar S
  Dakota Firsching S
  Connor Fleming A
  Kilian Kelley A
  Colin Light S
  Jaylen Wilson A
Andover-Wheatland Elem.
  Zoe Chan S
  Ann-Loren Ellis S
  Ellie Johnson A
  Hayden Long A
  Maren Nelson S
  Leyla Thomas A
Augusta-Garfield Elem.
  Caden Gilbert A
  Brynli Marr A
  Molly Marteney S
  Raegan Stillwell A
  Mikaela Tymony S
  Lilly Ullom S
Burrton MS
  Salvador Araujo S
  Sophia Faidley A
  Rebekah Hill A
  Landon Lane S
  Ashleigh Rimbey S
  Colton Robinson A
Conway Springs MS
  James Hancock S
  Wyatt Harlan S
  Cade Howell A
  Angelica May A
  Regan May A
  Madison Mishler S
Conway Springs-Trueblood Elem.
  Anna Bender A
  Konner Bidwell A
  Kadence Kreuzburg S
  Aliette Potts S
  Erica Zoglmann S
  Sydney Zoglmann A
Derby-Cooper Elem.
  Jamiyah Brown A
  Amandy Chum A
  Rosalba Garcia A
  Jasmin Lopez S
  Rebecca Strickert A
  Abrianna Taverner S
  Amy Thilavanh S
Derby-Tanglewood Elem.
  Karlie Demel S
  Sasha Dietz A
  Kason Geier A
  Ella Hadley S
  Lennon Williams A
  Ashlyn Zerger S
Garden Plain
  Evan Brittain A
  Hayden Graves A
  Aubrey Kitzmann S
  Tate Nelson A
  Alyssa Poe S
Harper Elem.
  Semara Abraham S
  Bella Barker S
  Naenah Lawrence A
  AnnaMay Patterson S
  Keely Prouse-Eslinger A
  Avery Pulliam A
Hutchinson-Wiley Elem.
  Ayla Booe S
  Brianna Bueford A
  Caelin Cole A
  Rylee Miller S
  Lydia Patterson A
  Ceilidh Rimbey S
Kingman Elem.
  Lilly Bainum S
  Brooklyn Carter A
  Abby Clover A
  Madison Smith S
  Montanna Smith S
  Sophie Youngers A
Leon-Bluestem Elem.
  Jazmine Anderson S
  Tyler Batson A
  Jewell Carleton S
  Gage Clevenger A
  Kasea Hicks A
  Brody Wiening S
Lyons-Central Elem.
  Nevaeh Becker S
  Diego Gamez A
  Dayana Gonzalez S
  Anahi Pina A
  Sydney Reazin S
  Anthony Ventura A
South Haven Elem.
  Grayson Kuchar A
  June Mann S
  Gabriel Moncivais A
  Michael Newberry A
  Maddox Pond S
  Madyson Stafford S
Sterling GS
  Tia Fitzpatrick A
  Katie Inwood S
  Olivia Julich A
  Cooper Pieplow S
  Waylon Schmidt A
  Cora Svaty S
Wichita-Christ the Savior Academy
  Ana Boyle S
  Claire Boyle A
  Penelope Frock S
  Elias Spencer A
Wichita-Cleaveland Magnet
  Charel Abbott A
  Amaya Bates A
  Emily Roush S
  Nevaeh Sironel S
  Mackenzie Stark A
  Brynlee Westhoff S
Wichita-McLean Magnet
  Joel Jackson S
  Presley Kline S
  Avah Rogers A
  Gabriela Thompson A
 
Chairperson
Marcia Bricker
Wichita-Cessna Elem.
Wichita, KS