Elementary Choir Roster

2019-20

School Name Voice
Andover MS
  Eryn Chadwell S
  Grace Middleton S
  Macy Munoz A
  Anna Spence S
  Nic Sporledor A
  Ella Ybarra A
Andover-Martin Elem.
  Rose Gosset A
  Claire Kuhlmann A
  Ella Mosher S
  Noah Onderick A
  Sophia Stepien S
  Christopher Waldron S
Andover-Meadowlark Elem.
  AllieRae Clark A
  Viola Figueroa S
  Cora Finney S
  Cora Hamilton S
  Anna Kear A
  Hailey McCaig A
Andover-Prairie Creek Elem.
  Bryce Forge S
  Caden Glassman S
  Ilham Hemed S
  Harper Jones A
  Elias Kachelmeier A
  Jori McCall A
  Frida Moncada S
  Caden Pritchard S
  Sreyas Raju S
  Abigail Robison A
  Evelyn Spurlock A
  Emme Strickland A
Andover-Sunflower Elem.
  Tucker Clouse A
  Gia Damico S
  Avery Guardiola S
  Kennedy Hayden S
  Lena McVay A
  Kinsley Tabor A
Andover-Wheatland Elem.
  Mia Ellis A
  Ellie Kater S
  Madelyn Madsen S
  Rylie Nance A
  Samantha Siegrist A
  Kaiya Womack S
Augusta-Garfield Elem.
  Alexis Blank A
  Henry Bunck S
  Cassidy Hilton S
  Sophie Klem S
  Brynli Marr A
  Taven Tymony A
Burrton MS
  Ryker Barnes A
  Hadley Boman A
  Kori Gable S
  Mariel Garza S
  Lillian Lang A
  Taylyn Matlack S
Conway Springs MS
  Konner Bidwell A
  Kadence Kreuzburg S
  Aliette Potts A
  Olivia Wood S
  Tabitha Wykes S
  Erica Zoglmann A
Conway Springs-Trueblood Elem.
  Joslin Bartelson S
  Lucas Billups A
  Marley Dalbom A
  Macie Doll S
  Aiden Perry A
  Mylah Tull S
Derby-Cooper Elem.
  Jackey Alonso A
  Andrea Castillo A
  Trenton Cleaver A
  Macyn Cook S
  Nataly Rosales S
  Kayleigh Trimmer S
Derby-Tanglewood Elem.
  Destiny Crump A
  Rachel Hoover A
  Hayley Jayne S
  Allyson Jenkins S
  Layla Kelly S
  Averie Tullis A
El Dorado-Grandview Elem.
  Summer Cooper S
  Sophia Crawford A
  Izzy Greer S
  Chloe Iverson S
  Addison Penner A
  Izzy Todd A
Inman Elem.
  Macy Frank A
  Bailey Grubbs A
  Paige Pollock S
  Brynnlee Riggins A
  Addison Wedel S
  Sophie Wilson S
Kingman Elem.
  Parker Beam S
  Layla Crotts A
  Chase Londeen A
  Trinastasia Shelton S
  Taryn Thomas S
  Elizabeth Wallace A
Leon-Bluestem Elem.
  Jaxson Caywood A
  Jazmen Caywood A
  Natalie Smithson S
  Tyler Topper A
  Brooke Trent S
  Samantha Winn S
Lyons-Central Elem.
  Lyndsey Barker A
  Maddox Link A
  Tegan Link A
  Mackenzie Lyon S
  Greta Showalter S
  Kalynn Williams S
McPherson-Lincoln Elem.
  Tempe Bruner A
  Rhiana Dukes A
  Xia Rockefeller S
  Ryla Skelton S
Newton-Santa Fe 5/6 Center
  Norah Albers S
  Grace Budde S
  Ellie Entz A
  Hope Ewy A
  Eva Ives A
  Jenna Robinson S
South Haven Elem.
  Alana Grillot S
  Adilyn Irey A
  Ayleigh Nixon A
  Sage VanZant S
Sterling GS
  Zachary Dashiell S
  Julia Kilgore A
  Mikaela Miller S
  Sydney Roelfs A
  Kadi Schechter S
  Cody Schweizer A
Valley Center Intermediate
  Charlie Anderson A
  Ruth Busenitz S
  Matthew Cummings A
  Laila Dreiling A
  Megan Goering S
  Auriella Jennings S
Walton Rural Life Center
  Sophia Andrews S
  Collin Gaeddert A
  TJ Ives A
  Olivia Navrat S
  Ciera Solorio S
  Mia Wischhof A
Wichita-Cleaveland Magnet
  Camden McQuilliam A
  Emmy Nelson A
  Audrina Reed S
  Emily Roush A
  Neveah Sironel S
  Brynlee Westhoff S
Wichita-L'Ouverture Magnet
  Taelynn Torres Clark S
  Kennedy Vumai S
Wichita-McLean Magnet
  Rachael Evans A
  Riley Folds S
  Katherine Frederick S
  Lily Johnson A
Wichita-Payne Elem.
  MarQuice Alberson S
  Miriam Daniel S
  Landyn Denis A
  Joyce Hopping A
  Shaquawn Parker A
  Emily Vega S
Wichita-Pleasant Valley MS
  Lillian Knighten S
  Alexus Mapes S
  Aiden Newman A
  Nelly Puente S
  Julia Rodriguez A
  Mason Slover A
Wichita-White Elem.
  Izabella Perry S
  Kionna Scott A
  Taryn Turnbull S
 
Chairperson
Christian Wisner
Wichita Cleaveland Magnet