Middle School Choir Roster

2019-20

School Name Voice
Andover-Central MS
  Cooper Cox T
  Hayden Cushenberry B
  Nathan Gehrer T
  Zion Hall A
  Goldie Lane S
  Natalie Moore S
  Raymond Reep A
Anthony-Chaparral JH
  Keaton Bollman T
  Kabrie Chance A
  Darla Hennessee S
  Abigail Reeves A
  Chloe Twyman S
  Joshua Welch T
Canton-Galva Jr/Sr HS
  Cali Folk A
  Kailee Gordon S
  Jasmine Pineda S
Chase-Raymond JH
  Casen Higgens S
Cheney MS
  Kamryn Becker A
  Ethan Hall B
  Zachary O'Connor T
  Alayna Wehrman S
Conway Springs MS
  Judith Davila S
  Aubrey Gerlach S
  James Hancock B
  Eden Hesse A
  Jamilynn Ruiz A
Douglass-Sisk MS
  Mariah Barkus S
  Kennedy Bergsten A
  CJ Bohannon B
  Charlton Carr T
  Esther Christensen A
  Matthew Lehrmann B
  Camden Mertz T
  Caleb Urbin T
  Evan Urbin B
  Alexander Williams T
  Tressa Woody S
Garden Plain MS
  Jaxen Bolinger B
  Blake Butterfield T
  Adeline Stuhlsatz S
  Jaden Stuhlsatz A
Halstead MS
  Colton Bethards B
  Jacob Chastain B
  Caden Harmon T
  Henry Harrington T
  Sloane Linton S
  Jaerson Mumford T
  Jayden Murray B
  Dalaina Schutte A
  Domonique Schutte S
  Ethan Wilcox T
  Lauren Wilson A
Haysville MS
  Evan Clark T
  Denton Dice T
  Austin Dunn B
  Jonah Easterby B
  Rose Engel S
  Brian Farmer B
  Tyler Fletcher T
  Adrian Jackson B
  Gage Joorabchi T
  Justin Knoblauch T
  Devin McFaul T
  Nicole Naughton S
  Damien Simons B
  Kaleigh Somerville A
  Jessy Walston A
Hesston MS
  Asher Deutschendorf B
  Lily Fry S
  Joshua Koehn T
  Maggie Ladd A
  Colin LeFevre T
  Aedan O'Halloran B
  Supna Patel S
  Whit Rhodes T
  Leonardo Schwertner Kelber B
  Grace Shirley A
  Isaac Yoder T
Hutchinson MS
  Nehemyah Gaitho-Karano T
  Nadia Hardcastle A
  Shondell Harris B
  Mira McCue S
  Natilee Muns S
  Braylee Ogorman A
  Hunter Smith B
  Parker Sterling T
Hutchinson-Central Christian
  Ashlyn Franz A
  Anna Lambert S
  Brody Miller B
  Nathan Reed T
Hutchinson-Reno Valley MS
  Keastin Abernathy T
  Madison Fogelson A
  Emily Hall S
  Avery Hambrick A
  Arianna Jones S
  Andrew Martin T
  Jeffrey McCrory B
Inman JH
  Alexis Hase S
  Madilyn Heflin S
  Nathan Reinecker T
  John Wilson B
Kingman MS
  Donavan Cress T
  Tristen Davidson B
  Lola Eaves A
  Emily Fairchild S
  Mattie Jump A
  Thane Patterson T
  Mary Pearce S
  Austin Yust B
Langdon-Fairfield MS
  Aliciyah Torres S
  Gloria Zapien A
  Rex Zongker T
Leon-Bluestem JH
  Aspen Banks S
  Tyler Batson T
  Layla Dieguez A
  Joyous Fisher S
  Brady Self B
  Keyauna Worrell A
Lindsborg-Smoky Valley MS
  Brynna Anderson A
  Ava Broxterman S
  Immanuel Cooper T
  Per Nelson T
  Natalie Street A
  Marcail Wright S
Maize MS
  Kellen Clinton T
  Charlie Graves S
  Grace Jerke S
  Alissa Ragland A
  Jackson Salsbury T
Pretty Prairie MS
  Bryleigh Cable S
  Sienna DeFrain A
  Blaine Rogers T
  Parker Schmidt B
South Haven
  Grayson Kuchar A
  Zeke Overfelt A
  Tatum Rountree S
Wichita-Brooks MS
  Rayna Gillespie A
  Denise Gomez S
  Tynan Hallacy B
Wichita-Classical School
  Haley Green A
  Sophia Schneider S
  Elise Waipa S
Wichita-Hadley MS
  Shea Heffelman A
  Rowan Law S
  Hieu Le B
  Zhia Ramirez A
  Abel Riddle-Ortiz T
  Jovany Torres B
  Emily Valeriano-Treto S
  Shawn Zaricki T
Wichita-Horace Mann
  Jose Gonzalez T
  Elayne Logan S
  Quentin Pulliam A
  Bryan Rocha B
Wichita-Jardine MS
  Patrick Balirigi T
  Tobin Bell A
  Lea'cher Kennedy B
  Brooklyn McNeal S
  Mikalah Scheets S
  Faith Sessions T
  Jaeden Stevens A
  Wyatt Wilson B
Wichita-Pleasant Valley MS
  Cynthia Caballero S
  Evinn Cervantes B
  Lillian Graham A
  Mia Maples S
  Enrique Ruiz-Guzman B
  Alexis Solorzano T
  Jollete Vela A
  Jayden Wiggins T
 
Chairperson
Cortney Woodruff
Maize MS